Категорії продукції

Підібрати продукцію

krasa.png

Краса та догляд

Прагнення кожної людини добре виглядати в пріоритеті нашого часу. Лабораторія нашої компанії відповідально працює над рецептурою нових продуктів в прагненні дати ринку максимальну кількість товарів по догляду за тілом, догляду за обличчям і догляду за волоссям.

doglyad.png

Базовий догляд і гігієна

Базова гігієна не може обійтися без твердого та рідкого мила. Мила наших брендів забезпечать вам якісний початковий догляд за шкірою: очищення без сухості і лущення. Наші мила представлені як в твердому, так і в рідкому вигляді, для дорослих і дітей, це дозволить кожному вибрати продукт для себе.

avto.png

Автокосметика

Автокосметика - це спеціальні засоби для догляду за автомобілем, вони використовуються для очищення, миття і захисту різних частин автомобіля, а також для догляду за руками після ремонтних робіт (автопаста). Також до автокосметика можна віднести всілякі засоби для ароматизації повітря, омивачі скла і засоби для полірування.

dom.png

Догляд за будинком

Радіємо засобам виконувати домашні справи максимально швидко і ефективно. Наші бренди з радістю допоможуть вирішити найскладніші завдання з прибирання на кухні, прибирання у ванній кімнаті, догляді за одягом і прибирання всіх приміщень в будинку.

children.png

Товари для дітей

Діти для нас є найбільшою цінністю і вони потребують особливого догляду. Дитяча косметика брендів Shik і UTI-PUTI представлена ​​у широкому асортименті. Косметика для дітей відрізняється м'яким складом і менш агресивним впливом. Шампуні, креми, гелі для купання, тверде та рідке мило для дитячої шкіри менш ароматизовані, рідко містять барвники, не проникають в глибину епідермісу.