Наші досягнення

Торгово-виробнича фірма Clean & Beauty Company працює на ринку косметики і побутової хімії з 1999 року, забезпечуючи мільйони споживачів якісною продукцією за доступними цінами. За майже 22 роки успішної діяльності компанія завоювала репутацію надійного виробника, постачальника і соціально активного бізнесу.
Компанія є № 1 в Україні по виробництву твердого та рідкого мила, а також входить до трійки лідерів з виробництва побутових рідких миючих засобів.

20
більше
років досвіду
якість, перевірена часом

Близько 500 затребуваних товарних позицій, виконаних за сучасними рецептурами на високотехнологічному виробництві з власною лабораторією.
Товарна матриця компанії представлена ​​такими популярними брендами як Friends, Shik, Uti-Puti, Sila, Poshe, L`Ode, Purfy, Bianca, Happy Life.

Інноваційні розробки та власна сучасна дослідницька лабораторія
Сучасна система контролю якості відповідно до міжнародного стандарту ISO9001. Високі оцінки від міжнародних аудитів
Компанія бере участь у великій кількості благодійних проектів. Він є ініціатором багатьох волонтерських ініціатив
Виготовлення продукції на основі Онуфрієвської води "Бермінвода". Використання вторинної сировини
krasa.png

Краса та догляд

Прагнення кожної людини добре виглядати в пріоритеті нашого часу. Лабораторія нашої компанії відповідально працює над рецептурою нових продуктів в прагненні дати ринку максимальну кількість товарів по догляду за тілом, догляду за обличчям і догляду за волоссям.

doglyad.png

Базовий догляд і гігієна

Базова гігієна не може обійтися без твердого та рідкого мила. Мила наших брендів забезпечать вам якісний початковий догляд за шкірою: очищення без сухості і лущення. Наші мила представлені як в твердому, так і в рідкому вигляді, для дорослих і дітей, це дозволить кожному вибрати продукт для себе.

avto.png

Автокосметика

Автокосметика - це спеціальні засоби для догляду за автомобілем, вони використовуються для очищення, миття і захисту різних частин автомобіля, а також для догляду за руками після ремонтних робіт (автопаста). Також до автокосметика можна віднести всілякі засоби для ароматизації повітря, омивачі скла і засоби для полірування.

dom.png

Догляд за будинком

Радіємо засобам виконувати домашні справи максимально швидко і ефективно. Наші бренди з радістю допоможуть вирішити найскладніші завдання з прибирання на кухні, прибирання у ванній кімнаті, догляді за одягом і прибирання всіх приміщень в будинку.

children.png

Товари для дітей

Діти для нас є найбільшою цінністю і вони потребують особливого догляду. Дитяча косметика брендів Shik і UTI-PUTI представлена ​​у широкому асортименті. Косметика для дітей відрізняється м'яким складом і менш агресивним впливом. Шампуні, креми, гелі для купання, тверде та рідке мило для дитячої шкіри менш ароматизовані, рідко містять барвники, не проникають в глибину епідермісу.

Новини | заходи