Система якості


Досягнення компанії в області якості

Вся продукція компанії сертифікована органами з сертифікації республік: Україна - УкрСЕПРО, Росія - РСТ, Молдова - SM, Білорусь - СТБ.
У 2007 році компанія пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2000. Ефективність функціонування системи менеджменту якості підтверджена наглядовими аудитами з боку компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» в 2008 і 2009 роках.


У 2010 р компанія успішно ресертифікована за новою версією стандарту ISO 9001: 2008, а також протестована на відповідність системі BRC (British Retail Consortium).
Якість продукції підтверджена Державним підприємством «Харківський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» в Україні.
Безпека продукції підтверджена висновками Державної санітарно-епідеміологічної експертизою МОЗ України та «Центром гігієни і епідеміології в місті Москві».
Вся продукція пройшла державну реєстрацію в Росії.

 

Фактори, завдяки яким досягається висока якість продукції:
• використання новітніх технологій і сучасного обладнання з Швеції, Італії та Німеччини;
• використання натуральної сировини (рослинних масел і жирів), парфумерних композицій відомих фірм Франції, Швейцарії, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, а також натуральних олій, екстрактів і вітамінів, що входять до складу більшості видів мила;
• кваліфіковані кадри;
• наявність власної лабораторії, акредитованої в системі УкрСЕПРО;
• наявність науково-виробничої лабораторії з розробки та впровадження нової продукції.

Аудит відповідності підприємства 26.05.2021

Область аудиту

Дільниця приймання і топлення жир-сировини; побутові приміщення; лабораторія (цех варки); цех механічної обробки мила; лабораторія НПЛ; склади зберігання сировини, витратних матеріалів та готової продукції; цех виробництва рідких миючих засобів; цех з виробництва кремової продукції; документація.

Виробництво:   Мило туалетне Shik Ромашка "Квіти кохання", 70g;  Мило рідке "UTI PUTI" дитяче, антибактеріальне з екстрактом череди і ромашки, 300g;  Крем-мило туалетне Дитяче з екстрактом подорожника, 5Х70g  та інше.

PDF файл