История компании

Історія підприємства ТОВ «Слобожанський миловар»

Слобожанський миловар - наймолодше і динамічно розвинене підприємство на Україні та в СНД.

Виробництво почалося 9 вересня 1999 року в с.Подворки, Дергачівського району, Харківської області

Через відсутність коштів і джерел фінансування підприємство будувалося на базі бездіяльних, кинутих хімічних складів зі зруйнованою інфраструктурою, що була у вжитку у старій технологічній лінії німецької фірми «Weber & Sealander».

Основною сировиною для виробництва був напівфабрикат - стружка мильна (натрієві солі жирних кислот), що купувались в Малайзії та Індонезії.

Виробництво починалося з асортименту з чотирьох найменувань туалетного мила в м'якій паперовій упаковці на єдиній тоді виробничої лінії.

Стратегія була і залишається: «Найвища, сучасна якість, за конкурентними для України цінами». Девіз залишається незмінним і продовжує працювати досі.

На тих же умовах відсутності фінансування та пільг (які були у багатьох інших підприємств зон зі спеціальним режимом інвестування) підприємство закуповувало б/у обладнання по всьому світу.

У Європі ми купили шведський експериментальний миловарний завод з безперервного омилення, оснащений найсучаснішим на той момент обладнанням компанії «Альфа Лаваль». Коли цей завод в розібраному вигляді прибув до нас, за копітку роботу взялися кваліфіковані інженери, технологи, механіки, слюсарі-наладчики, звільнені з оборонних підприємств м.Харкова.

В результаті було зібрано і запущений в роботу унікальний сучасний миловарний комплекс, оснащений:

  • унікальною лінією безперервного омилення;
  • системою подачі і зберігання напівфабрикату;
  • 5-ма лініями механічної обробки мила;
  • сучасним пакувальним обладнанням та системою транспортування готової продукції.

Тепер ми забезпечуємо себе основою для косметичного, туалетного, гліцеринового, господарського мила, гарантуючи при цьому якість, що відповідає європейським нормам і підтверджене сертифікатами відповідності систем УкрСЕПРО, ЄврАзЕС (Російська Федерація, Казахстан і Республіка Білорусь).

В даний час продукція випускається на п'яти виробничих лініях і асортимент мила включає близько 200 найменувань під запатентованими торговими марками «ШИК», «Уті-Путі», «Сьоме небо», «POSHE», «ОДА», «ДРУГ», «SILA» .

Уже 5 років підприємство сертифіковане за системою ISO 9001: 2008, наша науково-виробнича лабораторія атестована в системі УкрСЕПРО.

Підприємство співпрацює (працює) з 63-ма країнами світу. Колектив пишається власними розробками з енергозбереження, холоду, воздуху. Ведется підготовка до будівництва когенераційної установки.

Одним з напрямків виробничої діяльності компанії є випуск дистильованого і фармакопейного гліцерину.

Найближчим часом планується запуск заводу по дезодорації, завод з виробництва рідких миючих засобів. У планах також власне виробництво прального порошку, кремів.

Одним з напрямків діяльності підприємства є контрактне виробництво мила для різних компаній і великих торгових мереж. Ми успішно співпрацюємо з міжнародними мережами і великими національними компаніями.

ТОВ «Слобожанський миловар» є одним з членів Асоціації Виробників мила і миючих засобів України.

Наша команда довела, що створити компанію європейського рівня в Україні можна з чистого аркуша (вірніше на уламках кинутих складів) і без величезного банківського рахунку.

З найкращіми побажаннями,

Александр Політуха