Контрактне виробництво

private-label

Приватна марка (Private Label)
 

З 2009 року на нашому підприємстві, як і в усьому світі в цілому, інтенсивно розвивається виробництво продукції під власною торговою маркою (ВТМ, «приватною маркою» або «Private Label») роздрібних торгових мереж і великих компаній.
Специфіка виробництва твердого кускового мила така, що не всі компанії можуть організувати власне виробництво. Допомогти косметичним компаніям і торговельним мережам, які бажають розширити свій асортимент туалетним милом, дозволяє наш багаторічний досвід, повне розуміння виробничих процесів і гарантія якості продукту.
Наше підприємство самостійно виробляє мильну базу високої якості, з якої на 5 виробничих лініях випускається більше 200 найменувань твердого мила різних торгових марок.

Головні переваги власної торгової марки (ВТМ) для споживача - це низька ціна, контрольоване якість і унікальність продукту. Тісна співпраця з виробником, минаючи дистриб'юторів і посередників, дозволяє надати ціну значно нижче аналогічного продукту під відомою торговою маркою. Завдяки прямим замовленням у виробника Ваша компанія отримує повний контроль над якістю товару, починаючи з сировини, процесу виробництва і логістики.
На сьогоднішній день в напрямку контрактного виробництва ми успішно співпрацюємо з найбільшими мережами України. У числі наших клієнтів такі відомі мережі, як «АТБ» (ТМ «Своя Лінія», «Розумний вибір»), «Fozzy Group» (ТМ «Премия», ТМ «Повна Чаша»), «Auchan Ukraine» (ТМ «Ашан», ТМ «Кожен день»), «Лэтуаль» (ТМ «Les Secrets de Boudoir»), «Ева» (ТМ «Green Way», «Літо», «Управдом») і багато інших. У категорії СТМ ТОВ «Слобожанський миловар» обслуговує потреби більш 20 великих торгових мереж, асортиментний ряд яких налічує близько 200 SKU.